COREDEA
TAKIM

Erkan Belen
CEO

İstanbul Üniversitesi’nde reklamcılık eğitimi aldı. Türkiye’nin lider ajanslarında ve uluslararası network’lerinde (McCann Erickson, Grey, Deep360) yaratıcı yönetmenlik, stratejik planlama ve marka yönetiminde yer aldı. Finanstan hızlı tüketime, otomotivden perakendeye kadar sayısız ulusal ve global markaya hizmet verdi.

Yaratıcı Grup Başkanı ve Stratejist olarak 20 yıl boyunca markalara ve firmalara büyüme, etkin olma ve gelişme alanlarında yön çizdi. Son yıllarda da özellikle dijital iletişim, dijital strateji, sosyal medya ve e-marka olma konularında çok sayıda marka ile çalıştı.

Nöro marketing, data yönetimi, algoritma teknikleri ve uluslararası akredite koçluk eğitimleri alarak, iletişim alanındaki deneyimlerini farklı bir segmente taşıdı. Coredea Consulting & Training’i kurarak, marka ve firmalara yaratıcı temelli bakış açıları sunmaya başladı.

Coredea’nın Liderler Takımı ile beraber; marka, pazarlama, girişimcilik, değer odaklı perspektifler, yaratıcı çalışan kültürü, dönüşüm içerikli kurum tasarımı ve büyüme stratejileri gibi alanlarda çalışmalar gerçekleştiriyor.

Erkan Belen yaratıcılık, strateji ve reklamcılık konularında özel kurumlarda eğitim verdi ve üniversitelerde konuk hoca olarak yer aldı. Kızlar Sahada Platformu gönüllü mentorluğu ve Sürdürülebilirlik Akademisi Danışma Kurulu Üyeliği yaptı.

HİZMET VERDİĞİ SEKTÖRLER

FMCG

Moda

Bankacılık

Kişisel Bakım

Otomotiv

Gayrimenkul

Telekom

GMYO

Lojistik

Ambalaj

Sağlık

Eğitim

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart